UkEnRu

Галузі використання

ОКЕАНІЧНІ ПАРКИ ТА АКВАРИУМИ

ОКЕАНІЧНІ ПАРКИ ТА АКВАРІУМИ

Parchi Acquari Marini Settore Argal PumpsОдин з найважливіших ринків для Argal, акваріумів та аквапарків вимагає ефективних і надійних систем, включаючи насоси, для керування морською водою за певної температури та певних складових характеристик. Наші склопластикові насоси SATURN ідеально підходять для роботи як впускні або перекачувальні насоси. Завдяки повній стійкості до корозії та оптимальної продуктивності насоси Saturn забезпечують безперервну та ідеальну роботу з транспортування морської води та збереження морської фауни та флори. Аерація (Акваріуми та парки) Фаза аерації, під час якої надлишок вуглекислого газу та азоту видаляється з води, вимагає аераційного насоса для всмоктування повітря з метою зниження рівня CO2.


SATUR Nevo загального використання

Розповсюдження (Акваріуми та парки)
Тепловий або охолодний насос подає очищену воду в резервуари або басейни, підтримуючи швидкість потоку та температуру, придатну для морського довкілля.

SATUR Nevo загального використання, Frontiera з поліпропілена,  Frontiera  E-CTFE Halar®

Фільтрування (Акваріуми та парки)
Після всмоктування морська вода транспортується в резервуар, де відфільтровується для видалення всіх залишків і відходів, які можуть бути шкідливими для довкілля морських тварин.

Забір морської води (Акваріуми та парки)
Морська вода збирається занурювальними насосами і зберігається у великих резервуарах для очищення. ARGAL пропонує ефективний, безпечний і стійкий до корозії продукт: SATURNsub, відцентровий занурювальний насос, повністю виготовлений зі скловолокна.